[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”813″ img_size=”full” alignment=”center” css=”.vc_custom_1466154477949{margin-bottom: 50px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

درباره ما

فروشگاه اینترنتی تک کاکتوس با هدف ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصولات در زمینه بذر کاکتوس، کاکتوس و سایر گیاهان پایه گذاری شده است.
فروشگاه تک کاکتوس امکان خرید انواع کاکتوس و ساکولنت و خرید انواع بذر کاکتوس و بذر ساکولنت و همچنین خرید ابزار باغبانی، سم، کود و خاک را برای مشتریان فراهم می آورد.
مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات گذشته خود بتوانیم جدیدترین مقالات آموزشی را به صورت رایگان در اختیار عموم قرار دهیم.

تمامی بذرهای موجود در فروشگاه قبل از فروش تست میشوند و در صورت جوانه زنی با درصد کم، زیر محصول قید میشود.

بر اساس سنت و قوانین بین المللی خرید و فروش بذر، تولید کنندگان و فروشندگان بذرها به دلیل عدم امکان نظارت بر کاشت و داشت و امکان تاثیر آب و هوا، سرما و گرما و نحوه ی نگهداری بذری که پس از ارسال در اختیار مشتری است، هیچگونه مسئولیتی در مورد جوانه زنی بذر و کیفیت و کمیت محصول بدست آمده از بذرهای فروخته شده را ندارند.

خریدار که پس از مطالعه این قوانین اقدام به خرید کرده، این تفاهم بند را قبول میکند اگر در مورد بذر خریداری شده عیب و ایرادی وجود داشته باشد و احیانا خسارتی متوجه وی گردد، فروشنده هیچگونه مسئولیتی در حال و آینده نداشته و خریدار با شرط عدم ضمان فروشنده، بذر مشروح در ایمیل دریافتی را خریداری نموده و هر گونه ادعایی را در حال و آینده از خود سلب میکند.

قیمتی که در هنگام سفارش در ایمیل ارسال شده به مشتری منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.

با تشکر
روابط عمومی فروشگاه اینترنتی تک کاکتوس

آدرس : مهاباد سه راه وفایی کوچه اسماعیل زاده پلاک ۹ کد پستی: ۵۹۱۶۷۴۸۷۴۱

شماره تماس ۴۲۲۴۰۷۲۸

مدیر سایت: شیلان جمال‌زاده

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]